19 Mayıs Gençlik ve Spor BayramıBelirli Gün ve HaftalarKaraoke

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Karaokeler ve Karaoke öncesi vokalli çalışmalar. Gençlik Marşı Sözlü ve Karaokesi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programlarında söylenmesi amacı ile koro için düzenlediğim bu karaokeler; Gençlik Marşı, Erik dalı, Ankara’nın bağları, Kızılcıklar oldu mu Dere geliyor dere potporisi ve Kara basma iz olur türküsünden oluşmaktadır. Şarkı marş ve türkülerin öğrenciler tarafından daha iyi anlaşılması için vokalli yani sözlü olarak söylenmiş kayıtları da vardır. Öğrenciler öncelikle vokalli yani sözlü kayıtlara çalışacaklardır. Bu sayede karaokelere uyum göstermeleri daha kısa zamanda olacaktır. Ayrıca eserlerin sözleri aşağıdaki indir butonuna tıklayarak indirilebilir. Eğlenceli çalışmalar dilerim.

Bayram günü koronun kıyafeti siyah yada koyu lacivert pantolon  üzerine düz beyaz gömlek düz siyah gömlek ya da düz siyah düz beyaz tişört  ya da Atatürk  tişörtü  ya da Bayrak tişörtü  Atatürk imzalı tişört olabilir. Tüm öğrencilerin ayakkabıları da kıyafetleri ile uyumlu olacak.

Bayramda söyleyeceğimiz eserlerin sözlerini yanında bulundurmak isteyen öğrenciler sözleri siyah fon kartonuna yapıştıracaklar ya da siyah dosya içinde bulunduracaklar.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Şarkı Türkü Sözleri

GENÇLİK MARŞI KARAOKE

YUKARIDAKİ VİDEONUN SÖYLEME VİDEOSU

YUKARIDAKİ VİDEONUN SÖYLEME KAYDI


ANKARA’NIN BAĞLARI KARAOKE

ANKARA’NIN BAĞLARI VOKALLİ


ERİK DALI GEVREKTİR KARAOKE

ERİK DALI GEVREKTİR VOKALLİ


KIZILCIKLAR OLDUMU DERE GELİYOR DERE POTPORİ KARAOKE ALTYAPI

KIZILCIKLAR OLDUMU DERE GELİYOR DERE POTPORİ VOKALLİ

KARA BASMA İZ OLUR KARAOKE

KARA BASMA İZ OLUR SÖYLEME VİDEOSU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.