19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Karaokeler ve Karaoke öncesi vokalli çalışmalar. Gençlik Marşı Sözlü ve Karaokesi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programlarında söylenmesi amacı ile koro için düzenlediğim bu karaokeler; Gençlik Marşı, Erik dalı, Ankara’nın bağları, Kızılcıklar oldu mu Dere geliyor dere potporisinden oluşmaktadır. Şarkı marş ve türkülerin öğrenciler tarafından daha iyi anlaşılması için vokalli yani sözlü olarak söylenmiş kayıtları da vardır. Öğrenciler öncelikle vokalli yani sözlü kayıtlara çalışacaklardır. Bu sayede karaokelere uyum göstermeleri daha kısa zamanda olacaktır. Ayrıca eserlerin sözleri aşağıdaki indir butonuna tıklayarak indirilebilir. Eğlenceli çalışmalar dilerim.

Bayramda söyleyeceğimiz eserlerin sözlerini yanında bulundurmak isteyen öğrenciler sözleri siyah fon kartonuna yapıştıracaklar ya da siyah dosya içinde bulunduracaklar.

Bayram günü koronun kıyafeti siyah yada koyu lacivert pantolon  üzerine düz beyaz gömlek düz siyah gömlek ya da düz siyah düz beyaz tişört  ya da Atatürk  tişörtü  ya da Bayrak tişörtü  Atatürk imzalı tişört olabilir. Tüm öğrencilerin ayakkabıları  da koyu renk kıyafetleri ile uyumlu olacak.

GENÇLİK MARŞI KARAOKE

GENÇLİK MARŞI VOKALLİ


ANKARA’NIN BAĞLARI KARAOKE

ANKARA’NIN BAĞLARI VOKALLİ


ERİK DALI GEVREKTİR KARAOKE

ERİK DALI GEVREKTİR VOKALLİ


KIZILCIKLAR OLDUMU DERE GELİYOR DERE POTPORİ KARAOKE ALTYAPI

KIZILCIKLAR OLDUMU DERE GELİYOR DERE POTPORİ VOKALLİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.